Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Propuneri Competitii

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
iul(y_y)aho
DONOR(*)
DONOR(*)
iul(y_y)aho


Numarul mesajelor : 275
Varsta : 32
Localizare : BRASOV
Data de inscriere : 03/12/2008

Propuneri Competitii Empty
MesajSubiect: Propuneri Competitii   Propuneri Competitii EmptyDum Ian 11, 2009 11:04 am

Daca vrei o competitie da "New Topic" cu urmatoarele detilii:
Nume:
Joc:Fifa 07/08/09 PES 08/09 UCL , Euro ...etc

Sistem : Grupe , Eliminatoriu

Nr de grupe/Nr de jucatori in grupa : 4grupe/4 jucatori

Detalii : Se joaca doar cu Italia

Atentie !!! Daca ai o cupa si nu s-au terminat inscrierile in 5 zile va fi suspendata !!! Cel care are o cupa suspendata nu poate propune cupa o saptamana
Sus In jos
http://fifa-next-generation.turtleforum.net
buga10




Numarul mesajelor : 1
Varsta : 32
Data de inscriere : 18/02/2009

Propuneri Competitii Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri Competitii   Propuneri Competitii EmptyMier Feb 18, 2009 10:37 pm

Salut! sunt buga16_buga29 am id tau Very Happy si vreau sa propun o cupa Very Happy adica un Campionat cu 8 ligi din urmatoarele tari: Anglia, Franta, Spania, Italia, Germania, Portugalia, Olanda si Rest of World ... fiecare liga sa contina 8 echipe Very Happy .. primele 4 din fiecare liga merg in UCL iar locurile 5,6,7 merg in Cupa Uefa mai nou numita (European League).

daca vrei sa iei in considerare aceasta propunere ma anunti ( buga16_buga29) FIFA08!
Sus In jos
iul(y_y)aho
DONOR(*)
DONOR(*)
iul(y_y)aho


Numarul mesajelor : 275
Varsta : 32
Localizare : BRASOV
Data de inscriere : 03/12/2008

Propuneri Competitii Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri Competitii   Propuneri Competitii EmptyJoi Feb 19, 2009 9:43 am

buga10 a scris:
Salut! sunt buga16_buga29 am id tau Very Happy si vreau sa propun o cupa Very Happy adica un Campionat cu 8 ligi din urmatoarele tari: Anglia, Franta, Spania, Italia, Germania, Portugalia, Olanda si Rest of World ... fiecare liga sa contina 8 echipe Very Happy .. primele 4 din fiecare liga merg in UCL iar locurile 5,6,7 merg in Cupa Uefa mai nou numita (European League).

daca vrei sa iei in considerare aceasta propunere ma anunti ( buga16_buga29) FIFA08!




O accept cu o conditie daca cauti si jucatori ok Propuneri Competitii Icon_smile
Sus In jos
http://fifa-next-generation.turtleforum.net
Continut sponsorizat





Propuneri Competitii Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri Competitii   Propuneri Competitii Empty

Sus In jos
 
Propuneri Competitii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Informatii FNG :: Propunderi Competitie-
Mergi direct la: